Balon Evi Logo Anasayfa | İletişim | Site Haritası | English  
menu Hakkimizda Ürünler Lisanslar Hizmetler Magazalar Referanslar Haberler
balon
Hakkımızda
Tarihçe
İşbirlikleri
Balon Hakkında
Kalite Politikamız
İnsan Kaynakları
Hakkımızda
 

Tarihçe / Üretim Kapasite

Balonevi, Eylül 2001'de kuruldu
Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedik. Benimsediğimiz "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile sektörde lider konuma geldik.

Nitelikli ve Teknolojide İddialı Üretim

Avrupa standartlarındaki üretim kalitemiz ile çeşitli ebat ve şekillerdeki ürünlerimizin yanı sıra dünyada yeni, Türkiye'de tek olan dört renk serigraf baskı teknolojimize, kısa süre önce çepeçevre baskı teknolojisini de ekledik.

6" balondan 45" jumbo balona, 12" kalp'ten, punch balona kadar tüm imalatımız dünya standartlarında olup doğal lateksten imal edilmektedir. Şimdilik aylık 12 milyon adetlik üretim kapasitemizin yanında, 7.5 milyon adetlik serigraf baskı kapasitesine sahibiz. Dünyada 4 renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip nadir firmalar arasında yer alıyoruz.

Balonevi’nde, kendi bünyemizdeki araştırma-geliştirme çalışmalarımız ve Tübitak Teknoloji Geliştirme Projesi destekleri ile ürettiğimiz “Suyla Açmalı Tam Otomatik Balon Üretim Makinamızda” dünya standardlarında üretim yapıyoruz. Özellikle, halk arasında protein alerjisi olarak bilinen duruma sebep olan Nitrozamine, modern üretim ekipmanlarımız sayesinde kritik seviyenin çok altında gerçekleşmektedir.

Balon üretiminde ve serigraf baskı teknolojisinde “dünya teknolojisinin bir adım önünde olmak” iddiasına sahibiz.


Zengin Çeşit ve Yenilikçi Yaklaşım

Balon dekorasyonu yapan tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan “balon gazı”, “kup-çubuk”, “elektrikli ve plastik balon şişirme ekipmanları”, “temalı ve temasız folyo balonlar”, ”özel şekilli lateks balonlar”, “PVC gökyüzü balonları”, ” yer balonları”, “fly tüpler”, “parti ürün ve aksesuarları” nı Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisimizde üretiyor, gerektiğinde ise yurt dışından temin ediyoruz.

Balonevi’nde balon kadar eğlenceli bir başka ürün daha üretilir; köpük balon. Köpük balonları, sıvı dolum, kapak kapatma, etiket yapıştırma ve toplama tamburundan oluşan makinamızda üretmekteyiz. Üretim ilkelerimiz arasında ilk sırada yer alan insan sağlığına saygı düsturuyla, köpük balonlarımızın sıvısında kullanılan tüm kimyasallar için ayrı ayrı analiz sertifikaları aldık. Karışımları sonrasında da gerekli standardlara uygunluğu için test ve analizleri titizlikle yapmaktayız.

Baskılı balonda farklılık yarattığımız “çaça balon” yenilik arayışımızın bir ürünü. Patentli ürünümüz “tek parça balon çubuğu” da öyle.

Yenilikçi yaklaşımımızın ve ilklerimizin bir ürünü de Balonevi Parti Store Mağazalarımız ve www.simdipartizamani.com e-ticaret sitemiz… Türkiye’nin 10 farklı şehrinde 27 mağazamızda, 5000’i aşkın ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz.


Geniş Lisanslı Karakter Portföyü

Türkiye’nin ilk ve tek lisanslı balon üreticisiyiz. 2004 yılında, lateks balonlar ve parti ürünlerini kapsayan Disney lisansını alarak, perakende ürün gamımızı daha da zenginleştirdik. Mickey Mouse, Minnie Mouse, Minnie Baby, Mickey Baby, Winnie The Pooh, Disney Princess, Frozen, Spiderman, Avengers, Cars ve Planes karakterlerinin yanına, Şirinler, Warner Bros, Hello Kitty, Angry Birds, Stella, Winx, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Monster High, Barbie, Ben 10, Superman ve Batman'ı ekledik.

footerTüm hakları saklıdır. Balonevi © 2018. Balonevi.com
Şimdi Parti Zamanı Logo Baskılı Ürünler Kataloğumuzu İndirin E-Bülten Üyeliği